LIBRARY.UA - цифровая библиотека Украины, репозиторий авторского наследия и архив

Зарегистрируйтесь и создавайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Это удобно и бесплатно. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора. Делитесь с миром Вашими работами!
Иллюстрации:

Libmonster ID: UA-10198
Автор(ы) публикации: Елена Гурская

поделитесь публикацией с друзьями и коллегами

Така річ, як комбінезон, прийшла до нас в гардероб порівняно недавно, але вона дуже міцно там влаштувалася. Сьогодні це чи не самий універсальний предмет гардероба. До того ж, він дуже зручний. Та й вибрати є з чого, існує безліч різних фасонів. У комбінезонах можна ходити як на роботу, так і на вечірку. Звичайно, він є відмінним рішенням і в повсякденному житті.

Як і будь-яку іншу річ гардероба вкрай важливо підбирати комбінезон правильно. Тут особливе значення має довжина, а не фігура. Всім підуть закриті моделі. При цьому важливо, щоб штанина була трохи нижче щиколотки, інакше ваша фігура візуально буде виглядати досить дивно. Якщо вам нема чого приховувати, дозвольте собі приталений силует. У літній жаркий час розумніше зупинити вибір на коротких комбінезонах.

Комбінезон може бути зшитий із самої різної тканини: від деніму і бавовни до мережива. Вибір матеріалу залежить від того, куди ви збираєтеся в ньому піти. Варто враховувати також і колірну гамму, звертаючи увагу на ті відтінки, які вам йдуть. Але і забувати про актуальні кольору теж не варто.

Вирушаючи в офіс, необхідно вибирати закритий комбінезон з довгими брюками. Вибираючи вечірній образ, можна дозволити собі набагато більше, наприклад, відкриту спину. У виборі повсякденного комбінезона все просто: підійде все що завгодно. Єдине, що варто керуватися в даному питанні - вашим власним почуттям стилю.

Комбінезон є основною частиною образу, в ряді випадків доповнити його можна лише аксесуарами. Виходячи в світ, звертайте увагу на масивні прикраси, ремені, проте не переборщить. Занадто багато елементів декору - це зайве. В якості взуття краще вибрати туфлі на високих підборах. Це можуть бути як класичні «човники», так і інші туфлі вашої улюбленої форми.

За допомогою вечірнього комбінезона легко зібрати і повсякденне вбрання. Додайте до нього окуляри і капелюх, взуття на плоскій підошві і менш помітну сумку, і вже готовий відмінний повсякденний лук. У такому образі можна сміливо вирушати у своїх справах.

комбінезони

Популярною новинкою цього року стануть спортивні комбінезони (внешняя ссылка). Настільки комфортний одяг буде не тільки приємно носитися, але і обов'язково привертати увагу оточуючих. Серед українських виробників одягу слід відзначити нову колекцію спортивних комбінезонів TIMBO. Асортимент представлений в різних колірних рішеннях для всієї родини. Тому одягайтеся не тільки стильно, але і комфортно та зручно.

Загалом - комбінезон врятує практично в будь-якій ситуації. Підібравши для себе ідеальний, ви частково позбавите себе від вічного питання «Що вдягнути?». Це річ самодостатня і в ряді випадків не вимагає до себе доповнень. Вона точно не буде довго перебувати в гардеробі без діла, їй завжди можна знайти гідне модне застосування.

Orphus

© library.ua

Постоянный адрес данной публикации:

http://library.ua/m/articles/view/З-чим-носити-комбінезон

Похожие публикации: LRussia LWorld Y G


Публикатор:

Аркадий БорискоКонтакты и другие материалы (статьи, фото, файлы и пр.)

Официальная страница автора на Либмонстре: http://library.ua/Borisko

Искать материалы публикатора в системах: Либмонстр (весь мир)GoogleYandex

Постоянная ссылка для научных работ (для цитирования):

Елена Гурская, З чим носити комбінезон? // Киев: Библиотека Украины (LIBRARY.UA). Дата обновления: 19.03.2017. URL: http://library.ua/m/articles/view/З-чим-носити-комбінезон (дата обращения: 26.05.2018).

Автор(ы) публикации - Елена Гурская:

Елена Гурская → другие работы, поиск: Либмонстр - РоссияЛибмонстр - мирGoogleYandex

Комментарии:Рецензии авторов-профессионалов
Сортировка: 
Показывать по: 
 
  • Комментариев пока нет
Свежие статьиLIVE
Публикатор
Аркадий Бориско
Шахты, Украина
431 просмотров рейтинг
19.03.2017 (434 дней(я) назад)
0 подписчиков
Рейтинг
0 голос(а,ов)


З чим носити комбінезон?
 

Форум техподдержки · Главред
Следите за новинками:

О проекте · Новости · Отзывы · Контакты · Реклама · Помочь Либмонстру

Украинская цифровая библиотека ® Все права защищены.
2014-2017, LIBRARY.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)


LIBMONSTER - INTERNATIONAL LIBRARY NETWORK