LIBRARY.UA - цифровая библиотека Украины, репозиторий авторского наследия и архив

Зарегистрируйтесь и создавайте свою авторскую коллекцию статей, книг, авторских работ, биографий, фотодокументов, файлов. Это удобно и бесплатно. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться в качестве автора. Делитесь с миром Вашими работами!

Libmonster ID: UA-10848
Автор(ы) публикации: В'ячеслав Куценко

поделитесь публикацией с друзьями и коллегами


Працівники столичного УБОЗу скоротили склад подільської команди

"Вечірка" продовжує започаткований торік проект "Свинський рейтинг". Порівняно з останнім тижнем у лідируючій трійці без змін - на чолі перегонів Дніпровський район та в. о. місцевої адміністрації Сергій Сергійчук, на п'яти якому наступає Володимир Мазепа з підвладним йому Святошинським районом. Натомість, потилицею сам пан Мазепа, певно, відчуває подих начальника Подільського району Євгена Романенка. Цікаво, що днями працівники столичного УБОЗу під час отримання хабара затримали одного з його підлеглих - начальника' місцевого ЖЕКу. Таким чином, у подільській команді тепер на одного гравця менше. Втім, це не означає, що пан Романенко відмовиться від поставленого напередодні сезону завдання - начепити на шию золоту медаль "Свинського рейтингу" та під бурхливі оплески подолян скупатися в променях слави.

Колишнього голову Дніпровського району підтримують колишні працівники спецслужб

Переможець минулорічного "Свинського рейтингу", колишній голова Дніпровської РДА Олександр Сотников, якого, нагадаємо, у грудні президент звільнив з роботи, всіляко прагне й цього сезону принаймні залишитися у топ-трійці. Як повідомила "Вечірці" голова Дніпровської райради Оксана Мисовська, пан Сотников час від часу здійснює "нальоти" на адміністрацію. А далі - суцільна інтрига. Ексможновладець, в. о. голови адміністрації Сергій Сергійчук, до слова, колишній співробітник СБУ, та його заступник Юрій Сай зачиняються у кабінеті і годинами ведуть якісь таємничі розмови. "Про що вони розмовляють, я не знаю, втім, пан Сотников у районі вже ні на що не впливає. Він не має права підписувати жодні документи, та й печатку у нього забрали. Єдине, чого не хоче віддавати пан Сотников, - це свого кабінету", - зазначила пані Мисовська. Між тим, "Вечірка" не виключає, що Олександр Сотников із членами своєї команди обговорює подальшу стратегію участі Дніпровського району у "Свинському рейтингу".

У Святошинській райадміністрації визнали своє лідерство закономірним

Те, що Святошинський район та його голова Володимир Мазепа є головними претендентами на перемогу у "Свинському рейтингу", не заперечують і в самій райадміністрації: на офіційному сайті РДА розміщено дані голосування мешканців району щодо якості роботи тутешніх житлово-експлуатаційних об'єднань. Результати цього голосування свідчать, що 79,06% святошинців оцінюють роботу місцевих ЖЕКів як незадовільну, і лише 4,68% голосуючих поставили відмінну оцінку. Зазначимо, що деякі вулиці у Святошині просто потопають у смітті. Особливо скаржаться на сміттєзвалища, що їх місцеві чиновники не поспішають прибирати, мешканці вулиць Тулузи, Зодчих і Туполева. Подібна ситуація й на вулиці Гершина, яку востаннє прибирали рік тому. "Тут стояли контейнери для сміття, але потім вони кудись зникли, а в приватному секторі їх узагалі немає. Тому ми вимушені викидати всілякий непотріб просто на вулицю. А куди ж його подіти?", - поскаржилися "Вечірці" жителі цієї вулиці.

Тим часом, з під контролю районної влади ще й вийшли однорукі бандити, що не дають спокійно жити святошинцям. Зокрема, це стосується підземного переходу на станції метро "Академмістечко" (див. номер від 2 квітня). Після численних перевірок гральних закладів, проведених торік з ініціативи столичного керівництва, тамтешній перехід залишився єдиним місцем серед усіх столичних станцій метрополітену, де незаконно розташовано гральні автомати.

Столичний УБОЗ вилучив гравця команди Євгена Романенка

На дуже низькому рівні залишається робота жеків Подільського району. Втім, хіба їх керівникам до проблем мешканців, коли на порядку денному - "шкурні" інтереси. Ось днями подібна ненажерливість вилізла одному з них боком. Його було затримано працівниками столичного УБОЗу, як то кажуть, на гаряченькому, - під час отримання хабара від приватного підприємця у розмірі 62 тисячі гривень. Подільського хабарника звинувачують у сприянні отриманню ордерів на право власності нежилими підвальними приміщеннями. Розслідуванням займається Подільська прокуратура. Як повідомив "Вечірці" заступник начальника УБОЗ ГУ МВС у Києві Юрій Мороз, кримінальну справу ще не порушено, тому він не може назвати номер ЖЕКу, де працював чиновник, і розповісти про подробиці затримання. Як у цьому контексті не прига-, дати, що свого часу за участі голови Подільської РДА Євгена Романенка на Андріївському узвозі районні чиновники продали 3 будинки, кожний оціночною вартістю 170 гривень.

ДОВІДКА "ВЕЧІРКИ"

"СВИНСЬКИЙ рейтинг" укладається за даними міського call-центру, куди щодня зі скаргами на незадовільну роботу районних держадміністрацій звертаються кияни. Також жителі столиці постійно інформують газету про нероб можновладців місцевого розливу. Після цього, власне, й визначається трійка найбільш неблагополучних районів міста та їхніх керівників - лідерів чергового "Свинського рейтингу".

Orphus

© library.ua

Постоянный адрес данной публикации:

http://library.ua/m/articles/view/Євген-Романенко-залишається-у-меншості

Похожие публикации: LRussia LWorld Y G


Публикатор:

Україна ОнлайнКонтакты и другие материалы (статьи, фото, файлы и пр.)

Официальная страница автора на Либмонстре: http://library.ua/Libmonster

Искать материалы публикатора в системах: Либмонстр (весь мир)GoogleYandex

Постоянная ссылка для научных работ (для цитирования):

В'ячеслав Куценко, Євген Романенко залишається у меншості // Киев: Библиотека Украины (LIBRARY.UA). Дата обновления: 18.04.2018. URL: http://library.ua/m/articles/view/Євген-Романенко-залишається-у-меншості (дата обращения: 20.05.2018).

Автор(ы) публикации - В'ячеслав Куценко:

В'ячеслав Куценко → другие работы, поиск: Либмонстр - РоссияЛибмонстр - мирGoogleYandex

Комментарии:Рецензии авторов-профессионалов
Сортировка: 
Показывать по: 
 
  • Комментариев пока нет
Свежие статьиLIVE
Публикатор
Україна Онлайн
Kyiv, Украина
73 просмотров рейтинг
18.04.2018 (32 дней(я) назад)
0 подписчиков
Рейтинг
0 голос(а,ов)

Ключевые слова
Похожие статьи
Вселенная: Сердце в Луне. The Universe: Heart in the Moon.
Каталог: Философия 
18 часов(а) назад · от Олег Ермаков
Приключения игорного бизнеса в Украине: "Азино" и "Вулканы казнить нельзя помиловать
Каталог: Право 
3 дней(я) назад · от Україна Онлайн
Рецензии. ПУШКАРЕВА И. М. ФЕВРАЛЬСКАЯ БУРЖУАЗНО-ДЕМОКРАТИЧЕСКАЯ РЕВОЛЮЦИЯ 1917 г. В РОССИИ
Каталог: Политология 
3 дней(я) назад · от Україна Онлайн
И. Е. ЗЕЛЕНИН. СОВХОЗЫ СССР В ГОДЫ ДОВОЕННЫХ ПЯТИЛЕТОК. 1928 - 1941.
Каталог: Экономика 
4 дней(я) назад · от Україна Онлайн
Рецензии. ДАНИЛЕНКО В. М. СОТРУДНИЧЕСТВО УССР И РСФСР В ОБЛАСТИ ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ В ПЕРИОД ПОСТРОЕНИЯ СОЦИАЛИЗМА
Каталог: Педагогика 
4 дней(я) назад · от Україна Онлайн
ПОЗАТЕКСТОВІ ФОРМИ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ ШКОЛЯРАМ
Каталог: Педагогика 
5 дней(я) назад · от Україна Онлайн
Школярі вірять, що інфікуватися можна через укус комара
Каталог: Медицина 
5 дней(я) назад · от Україна Онлайн
Электромагнитные волны это волны, формирующиеся электронными и позитронными зарядами. Независимо от длины волны полуволны образованы одноимёнными зарядами. Каждый заряд окружён гравитонами, которые зарядами поляризуются.
Каталог: Физика 
5 дней(я) назад · от Геннадий Твердохлебов
В мире увлечений. Спортивное колесо фортуны
6 дней(я) назад · от Україна Онлайн
Січових Стрільців, Крива Липа, Банківська
Каталог: История 
6 дней(я) назад · от Україна Онлайн

Євген Романенко залишається у меншості
 

Форум техподдержки · Главред
Следите за новинками:

О проекте · Новости · Отзывы · Контакты · Реклама · Помочь Либмонстру

Украинская цифровая библиотека ® Все права защищены.
2014-2017, LIBRARY.UA - составная часть международной библиотечной сети Либмонстр (открыть карту)


LIBMONSTER - INTERNATIONAL LIBRARY NETWORK